| ღPufuleț a întrebat:

Heii happy. Vreau sa-mi cumpar un telefon nou. Ce telefoane recomandati thinking. Eu in principal ma gandeal la un iPhone, dar am auzit ca nu are NFC, iar asta este un dezavantaj destul de mare straight face. Voi ce parere aveti? Ce-mi recomandati? [ Nu se pune problema de bani happy ].
Cel mai convingator raspuns primeste fundița happy.

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Http://europe.oppostyle.com/home/9-find-5-midnight.html

Trage un ochi si la asta, ieftin si bun.

| Zoey112 a răspuns:

Mie nu-mi plac iphonurile eu iti recomand dela Samsung sau Sony

| aly300 a răspuns:

Sony xperia z sau HTC one

| xxx8 a răspuns:

Pai daca iti place ceva mare si performant atunci mergi pe Samsung galaxy, daca vrei un telefon pentru poze uitate la Nokia 920, 925 sau 928 si in ultimul rand daca iti place muzica atunci alege HTC one sau butterfly

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Eu t-as spune un Nokia 808 pure view cu camera de 41 mega sau un HTC one daca nu vrei cu toch iti zic sa iei un BlackBerry

| CarlaaSonia a răspuns:

Nu cumpara iPhone, este si foarte sensibil. L-ai scapat o data - de 2 ori pe jos si se sparge ecranul sau spatele apoi poti plati inca 100 de lei pentru reparatie... Ar merge un Samsung S2-3-4, dar poate nu iti convine fiindca toata lumea are. Ai putea sa iti cumperi un Sony X-peria / Sony Ericsson X-peria / Htc One / Htc One X+. Dupa parerea mea sunt foarte bune. happy