| Adyy5 a întrebat:

Heii! Vreau să-mi iau un telefon nou de ziua mea care va fi peste 3 luni.
Ce mi-ați recomanda dintre un Note 9, S10 și un Huawei P30 Pro și de ce?
Funda

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

S10 sau daca tot ai buget de 3500 ( ca vorbesti de P30 PRO ), S10 Plus ar fi si mai bine.

| morfeo a răspuns:

S10, e flagship plus ca e destul de finut fata de note sau Huawei.

| KaanNoah a răspuns:

S10 pentru ca e cel mai nou si are cele mai bune componente, fiind si cel mai avansat din cele 3 pe care le ai enumerat

| AmeliaD a răspuns:

Note 9, este un telefon foarte misto, jocurile merg extrem de bine, de exemplu fornite-ul (nu stiu cat de mult de intereseaza) merge fara lag, si se misca foarte bine imaginea.
S10 se incalzeste destul d repede, si prin se incalzeste vreau sa zic arde.
Iar Huawei P30 Pro nu mi-a lasat o parere buna, nu e asa cum s-a zis despre el, un Samsung are o camera mai buna iar un Iphone il intrece lejer