| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa trec de la iphone la Samsung galaxy. la iphone ma pricep ce ar trebui sa am in vedere atunci cand cumpar unul. as vrea sa imi spuneti la un s2 sau s3 de exemplu, ce ar trebui sa am in vedere. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Salut, nu iti recomand s2, tine bateria jumatate de zi! S3-ul e cat se poate de ok din toate punctele de vedere! Sincer trecerea de la IOS la Android nu e asa de grea, in cateva zile te acomodezi! Ti-am pus un link cu niste detalii despre S3!
http://bit.ly/15BqfNL

2 răspunsuri:
| VyrusEleven a răspuns:

Ok in primul rand sa stii ca eu consider telefoanele Samsung mult mai bune decat iphone-urile. Am o slabiciune pentru S3. Cel mai bun telefon din historie. Procesor mare, memorie cat cuprinde, un ecran cat casa poporului si o bateria care tina ca si criza la romani. Ce vrei mai mult. Du-te si ia-l, ia-l si te scoate din anonimatwinking Bafta

| Dontforgettosmile a răspuns:

Pai sa ai in vedere ca Samsung Galaxy-urile nu au atatea carcase colorate, cu diferite forme sau flexibile. Sa spun mai pe inteles, sunt mai "sarace" decat iphone-urile. Si sa mai stii ca au carcasele (originale, din fabrica) mai de proasta calitate, care se zgarie mai repede si se rup mai repede. Alt dezavantaj ca fata de iphone, Galaxy S3 este enorm de mare si incomod, dupa parerea mea. Deci practic zis dezavantajele lui Samsung Galaxy sunt aspectul si calitatea mai slaba a materialelor folosite. Restul, memoria, procesorul si alte componente software, sunt cam la fel. Alegerea e a ta.