| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Vreau sa vad anime-uri pe telefon. De ce program sau aplicatie am nevoie pentru a le vedea? Nu neaparat in romana. E bine si in engleza.
P.S.: Am android 2.3 (cred...)
Multumesc anticipat (:

2 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat aplicatie
scrie numele si numarul episodului in browser si ar trebui sa gasesti

dar daca vrei neaparat aplicatie am auzit ca ''Crunchyroll - Anime and Drama'' e una buna

| Constantin_Marin_1990 a răspuns:

Http://fson.ro/AnimeOnline.apk

Aici ai o aplicatie pentru anime in romana si in engleza cum vrei. Doar ca trebuie sa stii numele la anime.