| 15hjsff a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini 2, intr-o zi un coleg a incercat sa ghiceasca parola telefonulul de mai multe ori(era un fel de model cu 9 punctulete).Iar acum imi cere sa ma loghez in contul meu de google, problema e ca am uitat adresa si parola contului asa ca mi-am facut alt cont pe pc dar nu se deblocheaza.Trebuie sa ma loghez pe vechiul cont? Sau ce sa fac sa il deblochez?

2 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Incearca sa faci ca baiatu asta din video.
http://www.youtube.com/watch?v=fEkvLNlTuIA
vezi ca sunt 2 metode, incearca doar una.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

Poti sa-l resetezi cu totul (dar pierzi informatii) incearca sa intri cu contul nou.Am avut aceias problema si a mers la mine.