| Aandr33a a întrebat:

Heiii...dintre Samsung Galaxy S si Nokia Lumia 900 este mai bun? Si daca puteti sa-mi recomandati ceva site-uri de unde as putea sa comand. Funda happy

Răspuns Câştigător
| DannyR0 a răspuns:

Sunt 2 telefoane dupa parerea mea destul de diferite. Samsung Galaxy S este un telefon ce foloseste sis. de operare Android, iar Nokia Lumia 900 windows phone.
Lumia 900 in comparatie cu Galaxy S exceleaza in calitatea camerei foto (8 mp cu o rezolutie mare si lentile carl zeiss), cu un procesor de 1.4 gz.
Galaxy S este un telefon destul de vechi, camera lui fiind de 5 mp, iar procesorul de 1ghz.
Din cate stiu eu, aplicatiile din windows phone sunt mai putine decat in google play, dar totusi in ciuda acestor factori eu iti recomand Nokia Lumia 900.
Ramane la latitudinea ta daca doresti un telefon cu android sau windows phone.
http://www.koyos.ro/ este un site bun, cu pretiuri accesibile dupa parerea mea. :D

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mai bun mi se pare Nokia Lumia 900!
http://www.emag.ro/......E1VGTBBBM/

| Cristina27061999 a răspuns:

Samsung galaxy s e mai bun
poti comanda de pe eMAG