| Corina13 a întrebat:

Heiii wave Am un telefon. BlackBerry curve 9300 si nu-mi mai asculta comenzile butonul cu senzor...ce pot faceee? sad repede sad

3 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Sa defectat butonul posibil. Ar trebui sai schimbi butonul, daca mai ai garantie du-te de la magazinul de unde l-ai luat sau chiar daca nu ai du-te si til vor trimite in service probabil dar te va costa ceva ^^!

| RaduBoss98 a răspuns:

Schimba telefonul, nu poti sa schimbi butonul.

| Corina13 explică:

Am o problema. Daca telefonul meu se descarca de tot, nu se mai deschide. si daca se deschide, greu. si daca nu am bateria descaracata si il bag la inacract, nu incarcaam incercat tot ce e am vazut pe net CE POT FACE? URGENT