| SorinRK a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde pot descarca Dream League Soccers 2017 pentru Android? Dar sa fie in afara de Magazin Play. Am intcercat cu Aptoide, Mobogenie, si alte aplicatii. Dar nu merge jocul, imi arata sa descarc ceva...

1 răspuns:
| stefanpetre2005 a răspuns:

Păi caută pe net... eu am găsit pe un site oarecare! Nici mie nu îmi apărea în Magazin Play, deci am făcut downloadarea de altundeva. Încearcă toate variantele, le vei găsi descărcate în DOWNLOADS (sau DESCĂRCĂRI). Poţi încerca să foloseşti şi Lucky Patcher pentru bani nelimitaţi în Dream League Soccer 2017... Tot pe internet vei găsi hackul, iar instrucţiunile de utilizare ale lui - pe YouTube. Sper că te-am ajutat!