| DeeaDeuTsa a întrebat:

Heiii TPU! happy
Am o problema... am Samsung Galaxy S4 si am tot descarcat de pe Magazin Play tastaturi cu emoticoane. Gen : Go keyboard, Emojii... si tot nu mi-au mers (imi zicea ca e mesaj multimedia)
Am si eu la tastatura emoticoane (si acelea hidoase verzi dar si acelea care sunt ca la facebook si whatsapp) insa cand le pun intr-un mesaj imi arata ca SMSul s-a transformat in mesaj multimedia (MMS)...
Tot ce vreau e sa imi spuneti ce fel de tastatura sa imi descarc cu emoticoane. si pasii care trebuie sa ii fac ca sa imi mearga pentru ca poate am gresit eu... sau cum sa fac sa imi mearga emoticoanele fara sa imi spuna chestia cu MMS...
Vreau acea aplicatie ca sa mearga atat la mesaje cat si la contacte... pe cine am mai intrebat (inca 2 persoane) mi-au spus ca lor le merge Go Keyboard.
Si inca ceva... ca sa am emoticoanele trebuie neaparat sa downloadez Go SMS Pro? Ce nu imi place este ca imi inlocuieste mesajele cu acea aplicatie.
Am nevoie urgeent!

2 răspunsuri:
| Levisxdd a răspuns:

Descarca touchpal de pe google play. Iti arata acolo instructiunile si iti garantez ca nu te va avertiza ca s a transformat mesajul initial intr-un MMS.

| Iordache_Monyca_Danyela_1997 a răspuns:

Și eu am aceeași problema și nu știu cum să o rezolv!