| qMentosanCuCola a întrebat:

Heiii TPU! big grin Vreau sa-mi cumpar si eu un nou telefon mobil prin abonament, dar nu stiu sigur pe care sa-l aleg sa fie cat mai profitabil...Ma gandeam la cele de la Allview la digi,dar nu sunt prea sigura cat de bune sunt, poate pe la Voda sau Orange? Voi ce parere aveti? Astept comentariile voastre si cea mai buna sugestie primeste funda big grin :*

3 răspunsuri:
| AdrianAdy95 a răspuns:

Iti recomand un Samsung s3 de la digi, e super ok la digi ai abonament de 5 € si ai minute nelimitate in orice rerea +net nelimitat

| Breazz a răspuns:

La Vodafone ai putea sa incerci HTC Desire 200 pentru o calitate a muzicii cat mai buna in casti, sau daca vrei sa te tina bateria cat mai mult poti incerca Nokia Lumia 520

| Gabriel20011124 a răspuns:

Orange zali, Nokia Lumia 530, Allwiew P5 Symbol(Este un telefon foarte bun), Samsung Galaxy S3, LG Optimus... Funda?