| albastreacoral123 a întrebat:

Heiii TPU! Vreau sa imi cumpar un nou telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy alpla, Samsung galaxy s5 si Iphone 5s...Voi ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Eu aş alege, cu siguranţă, 5s. Acum alegerea îţi aparţine

| heAdgN a răspuns:

Http://www.aliexpress.com/......40092.html
Iphone 6 plus clona :D

| TwiSt1997 a răspuns:

Strict din astea, s5, nu mi se pare cine stie ce alpha-ul.5s-ul in niciun caz, mult prea mic pentru zilele noastre.Eu,daca as fi sa cumpar, as alege intre note 3 si LG g pro 2, inclinand spre LG g pro 2.