| LastNight1324235436 a întrebat:

Vreau sa imi pun parola atunci cand deschid mesajele pe telefon Samsung Star 3. Dau la Meniu-Setari-Securitate si imi apare asa 1.Blocare telefon, 2 Blocare SIM, 3 Blocare PIN, 4Blocare confidentialitate, 5Mod apelare fixata, 6.Schimbare parola, 7Schimbare cod PIN, 8 Modificare Cod PIN. Pe care sa dau?

4 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Acelea sint pentru telefon pentru ce vrei tu cauta pe net programe.

| addyy77 a răspuns:

Descarca-ti aplicatia "app lock" de pe google play si o sa fii multumit.Parolezi orice folder vrei din telefon.Si e gratis! FUNDA?

| BluMakeYouSmile a răspuns:

Ar trebui sa intri la Blocare Confidentialitate...

| adrianmihai001 a răspuns:

Confidentialitate 4 am si eu star 3