| anonim_4396 a întrebat:

Heiiii, lummeee!laughing
Dupa parerea voastra, care firma e mai buna: Htc, Samsung sau Apple (sau orice alta firma) si de ce? :3
Multumeesc :* *cata iubire* :* laughing)

10 răspunsuri:
| Iuliancik77 a răspuns:

BlackBerry

la Nokia se plateste prea mult brandul

un tel excelent pret calitate mi se pare si SE
FUNDA?

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru Iuliancik77):

Nu este adevarat! Am un Nokia Lumia 520. Am dat pe el 500 lei de pe PC Garage si merge brici. nu are nici o problema. Singurul lucru care ma dezamageste la telefon este RAM-ul (512MB) in rest nimic.

| MyloveisJamaica a răspuns:

Nokiawinking de ce? este o firma foarte buna, si de cand cu telefoanele lumia, Nokia are mult succes! am un telefon Nokia lumia 520 de 2 ani si nu s-a blocat niciodata si am multe app si jocuri pe el. Windows phone 8.1 este un sistem de operare foarte stabil! toate jocurile iti merg fara lag, aplicatii utile ( facebook, youtube, twitter, whatsapp, google, etc)

| Anemona14 a răspuns:

Samsung,sau Allview de exemplu: ))

| GhostRider02 a răspuns:

Grea decizie dar dupa parerea mea Samsung apoi Nokia si Htc

| Anonimulrfrferrf a răspuns:

Apple pentru ca este o firma populara si cu softuri mult mai dezvoltate fata de alte telefoane si mai ales ca acum cand ai un telefon sau pc de la Apple iti da deja reputatia de bogat si da invidie.

| Iuliancik77 a răspuns (pentru AndreiSerban1993):

Eu am avut in vede asa mobilele mai scumpe
FUNDA?

| denys2000 a răspuns:

Apple, Samsung, HTC, Lg. Nokia. sunt bune toate in special primele 2

| NickPop a răspuns:

#1 Samsung
#2 Apple
#3 Lg
#4Htc
#5 Allview
#6 Nokia

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru Anonimulrfrferrf):

Fa un drop test cu iPhone, Nokia, Samsung, HTC etc. Vezi care cedeaza primul si dupa aceea mai vorbim ( https://www.youtube.com/watch?v=vv40N-IaPn8 )