| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Heiiii.Nu imi intra in Recovery Mode, atunci cand am telefonul blocat, din cauza parolei uitate. Am Lg optimus L7 si nu merge. Ba chiar uneori cand tin apasate butoanele 'power' + 'volum' imi intra in 'emergency mode' pe un fundal galben. :o
Cum sa procedez pentru a sterge datele? Va rog eu, fara link'uri, deoarece peste tot scrie la fel.Va rog ajutati.ma, deoarece maine vine mama (sunt la bunici) si nu vreau sa vada, deoarece am telefonul de cateva luni.
P.s: dau funda.
LG OPTIMUS L7

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| puscahoreangaion a răspuns:

Incearca android device manager!