| madalinaaxoxo a întrebat:

Heiiiii, aseara mi-am spart display-ul de la telefonul meu Huawei g6600. cam cat ar costa sa-l repar?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Un display pentru acest model costă cam 42-50 lei, iar manopera ( reparaţia ) cam tot atât - deci, în TOTAL te costă cam 100 lei ( depinde de Service ).

Vezi linkul :
http://www.accesoriigsm.ro/piese-telefon/display-huawei-g6600-8164

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Assu53 a răspuns:

Din pacate... I-ati altul! happy cred ca undeva la 100-200ron happy

| Wannax a răspuns:

Nu gandi sub 100 de euro... cand s-a dus iti iei altu nou de asta nu merita sa iti schimbi displayu ca peste un timp cine stie ce ti se mai strica pe la el