| metinmetin4 a întrebat:

Helllo.
Mi-au uitat parola de la telefonul iphone4., :/
Si acum nu stiu ce sa fac.
Help?
Dau funda!

27 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-au uitat-o? Cine?

| metinmetin4 explică (pentru darrio2007):

Da ma mi-am uitat-o! probleme?
eu doar am cerut ajutor

| darrio2007 a răspuns (pentru metinmetin4):

Ma sa-i spui cui vrei tu.M-am referit ca ai scris Mi-au uitat parola. Daca stii ca ai probleme cu memoria nu-ti mai pune parole.

| darrio2007 a răspuns:

Esti penibila, fato.Pacat de frumusetea ta.Nu te-am jignit.Nu jignesti.Ok? Nu stii cati ani am, pustoaico! Am sa-ti raportez acest comentariu.

| metinmetin4 explică (pentru darrio2007):

Da,bine gata laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru metinmetin4):

Totusi esti optimista. Avand in vedere emoticonul. Daca munceai tu pentru banii dati pe Iphone nu mai gandeai asa.Copii de bani gata!

| darrio2007 a răspuns:

Nu stii ce sa mai minti ca sa iesi la suprafata.Esti penibila. Puteai spune pe romaneste.Vor intelege administratorii site-ului si in engleza acest comentariu jignitor. Dupa ce il raportez.Sa-ti fie rusine. Daca eram tatal tau te tineam intre palme.

| metinmetin4 explică (pentru darrio2007):

Stii...asta inseamna ca nu ai suflet!

| darrio2007 a răspuns (pentru metinmetin4):

Pentru cine jigneste, NU.Pa! Si o seara buna in continuare.

| Andreea625 a răspuns:

AI TREI SOLUTII:1. DACA faci mai multe incercari nereusite pentru parola o sa iti apara sa te conectezi cu contul Google. Daca ai uitat datele, schimba-ti parola de pe computer/laptop/tableta.

2.Reseteaza telefonul de pe calculator /laptop cu cablul USB.Incearcã sã intri pe Itunes pentru a face asta.

3. Du-te la orice service ei o sa il reseteze in 2 minute.

| Andreea625 a răspuns (pentru Andreea625):

Si o să te coste 10-20 lei.

| metinmetin4 explică (pentru Andreea625):

Am intrat pe Itunes si trebuie sa astept ca toate datele sa fie in Itunes ceva de genul.

| Andreea625 a răspuns (pentru metinmetin4):

Du-te la service sau acolo de unde ai luat telefonul( daca mai ai garantie).
Doar nu este o avere sa dai 20 de lei.winking

| metinmetin4 explică (pentru Andreea625):

Stiu ca nu e o valoare 20 lei laughing

| metinmetin4 explică:

Nu imi merge nimic din ce ati zis voi :/

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Instaleaza pe pc. AiTunes. Si baga datele telefonului si intra si dai un restart total adica sa se stearga tot daca ai nevoie de poz e scoate cardul de memorie.

| Discord a răspuns:

Intri pe itunes pe comp si resetezi parola folosinf contul tau Apple.

| Denis123456789123456789 a răspuns:

Dacă ai uitat parola de deblocare a ecranului (parola grafică sau cod PIN), observă că după câteva încercări nereuşite ţi se va cere să introduci datele contului Google. Dacă ai uitat care sunt datele de acces la cont Google, îţi recomandăm să restabileşti contul de la un computer şi apoi să-l accesezi de la telefon. Dacă însă nu ai definit nici un cont Google pe telefon, atunci unica soluţie este resoftarea telefonului.

| NeoRo a răspuns (pentru Denis123456789123456789):

Faza cu Google, este doar pentru Android, ea este pe iOS (iPhone).

| metinmetin4 explică (pentru NeoRo):

Asa e happy

| MarkoCarrola a răspuns:

Arunca-lwinking

| metinmetin4 explică (pentru MarkoCarrola):

Tu sa-ti arunci jaful de telefon, nu eu!

| MarkoCarrola a răspuns:

Arunca panarama de iphone 4 invechit...eu am Samsung S4 si daca e jaf pe langa iphone 4 inseamna ca esti retarda...defapt te poti arunca si pe tine la gunoi esti =0

| Starchild12 a răspuns:

Am eu o idee baga-l sub un jet de apa

| metinmetin4 explică (pentru Starchild12):

Ce idee buna laughing Pff...Scuteste-ma de istetimea ta laughing)