| kRedhead a întrebat:

Hello. :3 Mi-am cumparat astazi un selfie-stick de la un magazin de pe plaja si nu stiu cum se foloseste. Adica, deschid aparatul foto (aplicatia, in fine), telefonul fiind conectat si asezat la selfie-stick si cand apas butonul magic nu se face poza. Vreo idee, vreun sfat? Telefonul meu e Samsung Galaxy S Advance. Multumeesc, funda!

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca are jack nu o sa il poti folosi pentru ca este doar pentru iphone. Iphone are optiunea sa faci o fotografie apasand butonul de volum.

| kRedhead explică (pentru Intruder19):

Aia care mi-a vandut selfie-stick-ul avea tot Samsung, S4 parca, si ii mergea. Exista vreo aplicatie, ceva? Orice laughing

| Intruder19 a răspuns (pentru kRedhead):

Poti pune un temporizator la camera. Sau cauta in meniul camerei daca ai asa ceva
http://ow.ly/QchEu

Daca nu activezi temporizatorul din camera (sa faca poza dupa x secunde)

| Anca2999 a răspuns:

Zici ca e conectat firul cu mufa?

| kRedhead explică (pentru Anca2999):

Da.

| Anca2999 a răspuns (pentru kRedhead):

Am eu s3 si ca sa imi fac poze cu selfie stick-ul folosesc numai programe pentru editare si foto gen candy camera sau aimera laughing pe camera telefonului nici mie nu-mi merge