| DamianTPU a întrebat:

Hello. Am o intrebare legata de magaziele Orange si de punctele Thank You :
Daca eu am puncte Thank you acumulate de un an. Pot cumpara un : Orange Nura cu abonamentul Orange me 20 astfel incat sa am reducere la telefon? Sau cum vine faza asta?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Prin programul de fidelizare Orange Thank You poti cumpara un nou telefon:

- dupa expirarea perioadei contractuale,

- la 18 luni de la ultima achizitie a unui telefon cu puncte Thank You daca esti inca in perioada contractuala.

Detalii pentru codul tau de abonat poti afla:
- intrand pe https://www.orange.ro/magazin-online/ si autentificandu-te in contul online,
- vizitand un Shop Orange din tara.

O zi buna,
Orange Helper

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

O sa ai reducere, dar nu stiu sa-ti zic cat. Depinde cate puncte ai, de cati ani ai abonamentul de pana acum. Cel mai bine mergi in magazin si iti vor face ei o oferta. Dar sa nu te duci la partenerii Orange.