| Takizo a întrebat:

Hello! Am si eu o intrebare : Ce se intampla daca revin la setarile din fabrica? Adica se poate strica ceva? Am un Samsung Galaxy Ace Plus happy.

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Ori ce modificare ai facut in telefon iti va reveni la normal exact cum a iesit din facbrica.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dai revenire la setarile din fabrica vei avea telefonul exact asa cum era cand l-ai deschis prima oara. Nu se intampla nimic. Optiunea goleste toate pozele si contactele si iti face telefonul ca nou.

| JustRoxanne a răspuns:

Nu cred ca se poate strica nimic.

| Takizo explică (pentru JustRoxanne):

Http://www.tpu.ro/......oc-orice/. Am gasit asta si acum nu sunt sigur.

| JustRoxanne a răspuns (pentru Takizo):

Cel mai bine ar fi sa intrebi pe cineva care lucreaza in acest domeniu, ca sa fii sigur.

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu se strica nimic, vei pierde numerele de telefon, melodiile / ringtone-urile descarcate pe telefon, in schimb nu are ce sa se strice. Daca ai card de memorie te sfatuiesc sa il scoti din telefon in timpul revenirii la setarile din fabrica.

| CMtube a răspuns:

Nu se strica nimic rau, doar ca pierzi ceva date, poze, numere de tel..etc..insa telefonului nu i s intampla nimic grav!happy

| GabrielaDan a răspuns:

Daca revii la setarile din fabrica telefonul va fi exact ca in momentul in care l-ai achizitionat, setarile, imagine de funal, sunet apel, totul se va schimba cum era cand l-ai cumparat. happy Funda?

| sialusia a răspuns:

Nu se strica nimic. iti vei pierde eventualele imagini de fundal sau sunete de apel, setari ce le poti repune in functie.