| CosminaTony69 a întrebat:

Hello, am si eu o problema. De la un timp am aflat ca se difuzează live canalul Jetix pe facebook, dar au nu pot vedea live urile decât după ce sunt incheiate (adică nu pot sa ma uit la live in timp ce se filmează ) îmi apare connection failed si nu înțeleg de ce... acord funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Degaj3 a răspuns:

Sunt inregistrari cu episoade din desenele copilariei noastre. Pentru problema ta ai 2 optiuni verifica conexiunea la net sa fie buna iar daca esti pe date mobile uitate sa ai H+ macar, a doua optiune ar fi sa actualizezi aplicatia la ultima versiune si dupa sa mergi la setari>aplicatii descarcate> Facebook iar din meniul ce o sa iti apara dai stergere date la tot dupa intri in aplicatie te loghezi din nou si ar trebui sa nu mai faca fite.
Inca o data verifica conexiunea la net, sa ai net bun.