| miauwhauw a întrebat:

Hello!
Am un Samsung GT S5380D si nu stiu parola telefonului atunci cand il aprind! Am incercat si "00000000"!
Daca stiti vreun cod de resetare sau vreun soft ajutati-ma!
Fundaa!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca parola este introdusa de tine va trebui sa ti-o reamintesti.

| eucumine010 a răspuns:

Asta e codul pentru master reset, dar iti sterge absolut tot, contacte, poze etc 2767*3855# Din cate inteleg ce zici aici nu poti nici macar sa il aprinzi sa poti introduce codul. Incearca VOLUME + CAMERA + POWER le apesi pe toate deodata.

| miauwhauw explică (pentru eucumine010):

Imi apare "DOWNLOAD" pe mijlocul ecranului iar codu Acela nu merge deoarece cand imi apare sa introduc parola telefonului pot tasta doar cifre, nu si semne

| miauwhauw explică (pentru eucumine010):

Nu functioneaza VOLUME+ + CAMERA+ POWER! Imi apare DOWNLOAD pe mijloc si apoi se blocheaza

| eucumine010 a răspuns (pentru miauwhauw):

Incearca doar power si volume up sau down.