| Nicoletaaaaaa a întrebat:

Hello. Am un Sony Xperia S. Abia ce l-am primit de la parintii mei. Aseaara am tot umblat pe el pana ce s-a terminat bateria. L-am pus la incarcat si m-am culcat totul era ok. In dimineata asta cand m-am trezit nu se deschidea desi cand ma culcaem il lasasem deschis. Ledul rosu este aprins, dar nu porneste. Mentionez ca a fost folosit inainte de tatal meu. si a fost incarcat cu un incarcator de Samsung.Ce sa fac?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria si bag-o iar. Daca tot nu vrea mergi la un service.Se recomanda incarcatorul original al telefonului.Nu mai face prostia asta niciodata.