| CosmiiX a întrebat:

Hello, am un telefon Allview a4all, si as vrea sa stiu cum sa fac screenshot(poza la ecran). fundahappy

Răspuns Câştigător
| Rebbbeca a răspuns:

Marca telefonului meu este tot Allview, insa din pacate nu se pot face screenshot-uri. Incearca sa descarci o aplicatie ce are ca baza parerile pozitive si ideea in sine, din magazinul Google Play. Imediat poti face screenshot-uri cate iti doresti, posibil ajungand intr-un folder special.
Am gasit ceva de genul, in caz ca te ajuta: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.liveov.shotuxtrial

Numai bine!

4 răspunsuri:
| spaghetty a răspuns:

Eu am Allview si POTI FACE POZA apasand pe butonul de blocare al telefonului si pe butonul de care dai mai incet in acelasi timp(trebuie practica laughing )

| CosmiiX explică (pentru spaghetty):

Depinde si de care Allview, inteligentulewinking

| spaghetty a răspuns (pentru CosmiiX):

Da. Ieri am aflat si eu ca pe a4all nu merge. Scuze. Dar poti descarca de pe google play aplicatii cu care sa faci screenshot

| Frewwd a răspuns:

Iti cumperi un aparat foto si fotografiezi display-ul telefonului.