| metinmetin4 a întrebat:

Hello. Buna dimineata laughing
Am telefon Samsung Galaxy s5.
Am facut niste poze si le-am editat.
Albumul Studio.
Cum le pun pe calculator?
Am bagat usb-ul in pc, am cautat si nu am gasit pozele.
Ce fac?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde și ce sistem de operare ai pe calculator.
Depinde și cum e setat telefonul să se comporte când e legat prin USB la PC (dispozitiv media sau cameră foto).
Dar fiind vorba despre un Samsung, cel mai bine ar fi să instalezi programul lor: KIES.
http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/
Atenție! merge doar cu s.o. mai recent de Windos XP! (Vista, 7, 8 etc.); pentru XP există un program care se cheamă SnapPea și face cam același lucru.

| umbra09 a răspuns:

Incearca cu aplicatia AirDroid, trebuie sa o instalezi doar pe telefon si pe calculator intri pe linkul care til va da aplicatia baftawinking