| IuliaMaria1996 a întrebat:

Hello. De ceva timp imi activez optiune de pe orange.ro. imi creez eu optiune si bla bla. infine. ideea e ca vreau sa o dezactivez mai repede pentru ca am ramas fara mega de net si as vrea sa imi activez iar optiunea. Mai folositi careva dintre voi optiuni create de pe Orange? Daca da, stiti cumva cum o pot dezactiva? (P.S. cand dau la *100# si la "contul meu" nu imi apare nici o optiune activa)

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunile create in configurator nu pot fi dezactivate, ele se dezactiveaza automat la 30 de zile de la activare. Dar daca vrei, poti activa o alta optiune inainte de cele 30 de zile.
O zi buna,
Orange Helpers

| IuliaMaria1996 explică (pentru OrangeHelper):

Pai vreau sa imi activez alta peste cealalta cand raman fara MB de net

| krysstal a răspuns:

Suna gratuit la serviciu clienti si ei cu siguranta te vor ajuta cu dezactivarea optiunii