| georgiana9419 a întrebat:

Hello.Se poate schimba bateria la un Samsung S6+? Si daca da, care ar fi costurile?

4 răspunsuri:
| combativul a răspuns:

Scump nu e, am schimbat eu la s6 bateria + mufa de incarcare 150 de lei m-a ajuns

| Gaming_Sishu_1996 a răspuns:

Salutare! il poti duce la service-ul de unde ai garantia.
Cat despre costuri, trebuie doar sa cumperi bateria iar pentru a o schimba costa in jur de 150-250 de lei, probabil si mai ieftin.

| georgiana9419 explică (pentru Gaming_Sishu_1996):

Telefonul este cumparat din Irlanda.Asa ca ar trebui sa l duc la un Gsm oarecare, presupun.Iar baterie originala as putea gasi pe eMAG?

| anonim_4396 a răspuns (pentru georgiana9419):

Nu gasesti baterie originala., decat sa vanda vreunu un telefon bulit spart, bagat in apa, ceva. si sa o iei de la ala.
bateriile de pe interenet pe care le gasesti sunt f proaste, si tin maxim intre 3 si 4 luni, apoi incepe sa ti se inchida telefonul prima oara la 7 la suta apoi la 10 apoi la 20 apoi la 30. intr-un timp foarte scurt,