| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Stie cineva daca si cum imi pot schimba parola de la Facebook cu ajutorul numarului de telefon?

2 răspunsuri:
| grandebgd a răspuns:

Poti sa iti resetezi parola primind un cod pe telefon si dupa introduci codul pe Facebook si iti cere o noua parola dar in cazul in care nr tau de telefon il ai atasat contului de Facebook.

| Kiara7 a răspuns (pentru grandebgd):

Da, stiu asta. Doar ca de fiecare daca cand dau pe 'am uitat parola' imi da sa intru pe un email pe care nu il mai folosesc. dupa, imi zice sa scriu un email pe care il folosesc, si de fiecare daca dupa ce imi pun emailul si parola lui, intru in cont si ma pune sa schimb parola de la contul de email, nu cel de Facebook. Sper ca ai inteles ceva, am repetat de vreo 4 ori email da' nu conteaza.