| Takizo a întrebat:

Hello TPU! Am si eu o intrebare : Am un Samsung Galaxy Ace Plus, si nu imi merg unele jocuri si aplicatii cum ar fi : Instagram, Whatsapp si Dumb Ways To Die... Si are un prieten de al meu tot acelasi telefon dinaintea mea si lui ii merg aplicatiile si jocurile astea. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Paul_Bloj_1999 a răspuns:

Depinde foarte mult si ce versiune de android ai pe telefon. Incearca sa mergi la setari " despre telefon", "actualizare sistem" si daca apare o versiune de android sau de sistem, trebuie facuta acea actualizare.iar daca nu eu as reseta telefonul la setarile din fabrica, iar asa ar trebui sa mearga! happy

1 răspuns:
| malina14 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie nu mai mergeau si trebuia sa le sterg ca stateau degeaba dar nu stiu la tine. fundahappy