| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU
Am un s7 edge
Intrebarea e urmatoarea
Pot pune deblocare cu amprenta doar la aplicații? Nu cand deblochez telefonul

Răspuns Câştigător
| Feelmeunderyourskin a răspuns:

Da! Cu ajutorul aplicației 360 Security lite! Eu am luat.o pentru a. micșurata telefonul dar când il cureți la antiviruși te întreabă daca vrei sa îți protejezi aplicatiile prin parola sau pin. In plus, îți oferă lanterna, aplicațiile recente unde ai intrat, cel mai bun Wi-Fi il poți curata. Toate astea can tragi de bara in jos! Eu o folosesc de 3 ani! Funda?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca tot ai s7 egi, foloseste-l. cauta pe google ce ai nevoie