| Adelina1998B a întrebat:

Hello TPU, As vrea sa ma ajutati si pe mine, ce credeti despre Nokia Asha 302? Aveti si voi? ii bun? nu face figuri? ..ca nu mai am chef sa mai imi fac probleme si cu telefoanele ca am avut destule, daca puteti sa si argumentati :*, multumesc!

6 răspunsuri:
| Alex1234123 a răspuns:

In general Nokia face telefoane solide, durabile si "statice" care nu fac figuri si altele.

Nokia Asha 302 este foarte bun. Seamana cu c3, dar este mult mai avansat in toate calitatile.

| Adelina1998B explică (pentru Alex1234123):

Ahh, multumesc mult :*

| An0nYmMm a răspuns:

Eu am Nokia Asha 302 de cand a aparut, nu face figuri si e foarte rezistent laughing
Eu sunt foarte multumit de el.

| Adelina1998B explică (pentru An0nYmMm):

Multumesc mult pentru raspuns :*

| croitoru98 a răspuns:

Nu face figuri deloc e foarte bun am si eu, face bine poze are memori destul de buna, jocuri se misca bine sper ca te-am ajutat