| RataFlavius2 a întrebat:

Hello,TPU! Cum se activeaza roamingul pentru o cartela Telekom(am optiunea N6)? Am incercat la *100# si scrie " Esti deja pe profilul cartelei tale voce si ai acces la planul tarifar incompatibil cu roamingul" sau e bine, l-am activat? URGENNNNT!

4 răspunsuri:
| Razvan008 a răspuns:

Mesaj la 123 cu textul N6

| RataFlavius2 explică (pentru Razvan008):

Pentru a activa optiunea N6 este necesar...", dar ultimul mesaj era ca am reincarcat(chiar azi am facut-o). E ok?

| RataFlavius2 explică (pentru Razvan008):

..

| RataFlavius2 explică (pentru Razvan008):

Am reincarcat azi. Am trimis cum mi ai spus si scrie "pentru a activa optiunea N6 este necesar..." e ok?