| JusTLiVe a întrebat:

Hello TPU. Vreau sa imi iau Samsung Galaxy S3, dar un prieten are Nokia Lumia 510 sau ceva de genu.Dar faza e ca nu vreau iPhone ca nu mi se pare un telefon prea impresionant pentr mine.Dar avand in vedere ca Galaxy Note 2 are ecranul mare l-as vrea.
Intrebarea e:
a)Samsung Galaxy S3
b)Samsung Galaxy Note 2
c)Nokia Lumia (orice model)
Daca alegeti un raspuns as vrea sa imi ziceti si vreo 2 diferente intre ele.Multumesc.

4 răspunsuri:
| alxp a răspuns:

Eu iti zic Samsung galaxy s3 pentru ca note este tableta, iar Nokia lumia... mai bine lasa

| kiddoeraxus a răspuns:

Samsung Galaxy S3.

| cata416 a răspuns:

A) S3 pentru ca e mai bun ca lumia.
galaxy note 2 e mai slab ca S3 dar are ecranul mai mare ceea ce mie nu imi place pentru ca e telefon nu poti sa il tii in buzunar normal.
e mare pentru un telefon

| JusTLiVe explică:

Am vazut ca deja ati raspuns 3 cu Samsung GAlaxy s3 deci nu prea mai am ce astepta..ms