| Bmth_Emi_1996 a întrebat:

Hello TPU! Vreau sa va dati cu parerea despre telefonul Nokia C3..Am avut in urma cu 3 ani 2 telefoane de acest gen, si mi-au placut foarte mult...M-am cam saturat de telefoane touch screen si de iphone-uri...Si vreau sa va intreb, mai sunt la moda? Ce pare ati avea? happy :p

3 răspunsuri:
| Kettolix a răspuns:

Mie imi plac, sunt foarte bune. Si eu vreau sa-mi iau urmatrul telefon ceva de genul. Apropo esti mai bine?

| Bmth_Emi_1996 explică (pentru Kettolix):

Sunt, multumesc pentru intrebare, tu cum o mai duci? laughing) (Apropo buna alegere)winking

| Bmth_Emi_1996 explică:

rolling on the floor)) loooooooooool