| GeorgianaVlc12 a întrebat:

Help! Deci, am sunat acum 2-3 zile cu numar ascuns cu prefixul *31# dar acum, cand imi sun mama ii apare tot numar privat, dar pe ea nu am sunat- o cu *31#. De careva zile tot nr. Privat apare pentru oricine sun. Specific ca am un Allview v1 viper i. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| TheRunner a răspuns:

Cand ai sunat prima data, ai schimbat datele de contact? Adica in fata numarului ei, ai pus #31# si ai salvat? Incearca sa o stergi de la contacte si sa o bagi din nou fara numar ascuns.Bafta!

| GeorgianaVlc12 explică (pentru TheRunner):

Deci atunci am sunat numere la intamplare cu nr. Ascuns si a doua zi am sunat-o pe mama, dar si ei ii aparea sa, appi m-am gandit sa o sterg din contact si sa o readaug, zis si facut dar tot nr. Ascuns ii aparea, apoi i-am pus *31# si i-a aparut nr. Meu. Dar dimineata am sunat-o iar si i-a aparut nr. Ascuns. Ce sa mai fac?

5 răspunsuri:
| fl0rin12 a răspuns:

Sterge numarul mamei tale si mai baga-l odata

| GeorgianaVlc12 explică (pentru fl0rin12):

Nu merge, face la fel.

| Pwpyky a răspuns:

Trebuie sa scrii #31#07... nu *31# de aia i-a aparut numarul incearca #31# si nr de tel

| Alecs_Gabytzu_1998 a răspuns:

Sterge numarul mamei tale din agenda si reintrodu-l corect.