| Marin_Cristina_1989 a întrebat:

Help
deci cand ma conectez pe mes de pe tel, imi arata ca si cum as fi tot de pe pc ......si cand ii dau acolo la set up mobile phone, criu numarul de tel, aleg tara si imi zice ca:::::::: We are unable to support the number that you have provided at this time. de ce? stie cineva?

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, pentru comunicare pe mess de pe telefon nu este necesara introducerea unui numar de tel, decat daca vrei sa trimiti mesaje text (sms) sau sa suni, dar acesta este un serviciu taxabil. Varianta yahoo messenger pentru mobil, este una simplificata, dar nu am inteles exact ce nu poti de pe mobil.