| anonim_4396 a întrebat:

Help. Mi s-a stricat telefonul. Adica nu se mai aprinde deloc. Si aveam o gramada de memento-uri in el. Si tin minte ca am sa se salveze... pe gmail, nu stiu, nu mai tin minte. Si nu stiu cum sa caut. Pot sa le recuperez? Am avut un LG...

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Doar aplicatiile google se sincronizeaza cu contul tau google. Memento asta nu cred ca e facut de google, deci datele tale s-au dus.
Ar mai fi o sansa, si anume ca ele sa se fi salvat pe sdcard...

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Google calendar? unde erau mementourile astea?

| anonim_4396 explică (pentru CinevaNou):

Era o aplicatie Memento. Si erau pagini, gen notite, ciorne... scriam pur si simplu acolo.

| CinevaNou a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar aplicatiile google se sincronizeaza cu contul tau google. Memento asta nu cred ca e facut de google, deci datele tale s-au dus.
Ar mai fi o sansa, si anume ca ele sa se fi salvat pe sdcard...

| AnKuXor a răspuns:

Vorbim pe Skype si vedem impreuna ce are si cum sa rezolvam.
ancusor_vodafone

| CiocolataCuOreo a răspuns:

Mde. Probabil ti s-a virusat telefonul sigur. Macar de pornit merge, sau? Sau poti sa il duci la reparat la magazinurile unde se vand telefoane si ii spui problema te va costa in jur de 50-100 lei sau chiar si 200 cel mult.