| Derosa a întrebat:

Her TPU, cunoaste cineva o aplicatie cu care pot sa filmez ecranul? Am nevoie sa înregistrez o parte dintr-un clip de pe Youtube, am incercat mai multe aplicatii, dar toate doar înregistrează, fără sunet. Vreau ca înregistrarea să aibă si sunet.

Răspuns Câştigător
| GouDidodino a răspuns:

Https://play.google.com/......ps/details

Si eu am descarcat si testat mai multe dar am ramas la asta

| Derosa explică (pentru GouDidodino):

Link-ul nu functioneaza, imi poti sa numele aplicatiei te rog.

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Pentru pc:
Mirrilis action
OBS
Camtasia

| Furnicuta000 a răspuns:

Se numeste Ecran de inregistrare - Inregiatratorul de viodeo si are 4, 8 stelute. Sunt mai multe cu acelasi nume, de asta am vrut sa pun link.

| GouDidodino a răspuns:

Master recorder din magazin play

| Raressssss222233337777 a răspuns:

Mobizen - telefon.
Bandicam - PC.