| Codruta2001 a întrebat:

Hey ajutati-ma:vreau sa schimb contul de Microsoft de pe Windows Phone...pllz.Funda!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Ca sa faci lucrul ala trebuie sa resetezi telefonul la setari din fabrica.

| Codruta2001 explică (pentru Zaygon):

Nu exista si alta solutie, am fff multe jocuri si daca il resetez la setarile din fabrica se sterg, si daca mai descarc acele jocuri incep cu level 1, mai stii vreo alta solutie?

| Zaygon a răspuns (pentru Codruta2001):

Nu am gasit alta varianta. Eu nu folosesc windows phone dar tot asa m-am chinuit sa gasesc o metoda pana am gasit pe siteul de la Microsoft si spune clar ca nu se poate: http://www.windowsphone.com/......ccount-faq

| Codruta2001 explică (pentru Zaygon):

Multumesc mult, Oricum...renunt la idee, nu vreau sa incep jocurile de la 1, mersi!