| xChampiionOrLooser a întrebat:

Hey all!
Am un Nokia Asha 201 si sunt pe Vodafone.L-am luat pe data de 14.11. 2012 si nu imi merge netul.
Cei de la Vodafone mi-a spus ca o sa primesc 2 mesaje ca sa mearga si nu le-am primit.Ce pot face?
Si am uitat! De ce nu imi merge radioul?
Merci:*

Răspuns Câştigător
| LksMihai a răspuns:

E pe abonament? trebuie sa faci niste configurari oricum, deci trebuie sa il faci tu sau sa mergi la un centru de asistenta Vodafone...
aici ai un ajutor daca vrei sa-l configurezi singura:

https://www.vodafone.ro/....../index.htm

cat despre radio, pune castile si apoi reintra in meniul radio si dai pe cautare frecventa