| Viorel_Gherasim_1997 a întrebat:

Hey all vreau sa stiu ce telefon merita sa cumpar intre Samsung galaxy neo si Allview p7 extreme. Vreau un telefon ma i mult pentru jocuri si mesaje vreau sa ma ajutati sa ma decid.

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Allview p7 isi merita banii. Ai o camera mai buna, procesor mai bun si duce bine cam toate jocurile

| Viorel_Gherasim_1997 explică (pentru StochitaCatalin):

Mi-ar placea sa stiu daca duce jocuri de genu asphalt 8 airbone sau mortal kombat x din magazin play.Pe mine ma intereseaza BATERIA laughing)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allview
CPU: 1.7
GPU: Mali-450MP4
Camera: 13 MP

Samsung:
CPU: 1.2
GPU: Mali-400MP2
Camer: 5MP

Allview clar.

| Alle23 a răspuns:

Buna
Eu am Samsung, dar bateria nu prea tine, pe cand Allview da.
Deci recomand Allview din cauza bateriei. Chiar daca e o firma romaneasca, e chiar foarte buna din mai multe puncte de vedere happy
Pa pa