| Vasya a întrebat:

Hey! Am achiziționat recent un Samsung Galaxy S3 mini blue onyx și sunt foarte mulțumită de el. Dar am și eu o întrebare, când îl deblochez nu poate să fie ca la S3, să fie ca și cum aș da pe apă? big grin big grin big grin Fundă! happy

Răspuns Câştigător
| Seby90 a răspuns:

Ba da, cauta pe market live wallpaper.
https://play.google.com/......ps/details t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmRyb2lkd2FzYWJpLmxpdmV3YWxscGFwZXIuZGFuZGVsaW9uIl0.
(Sper ca merge linkul, daca nu merge cauta exact: s3 live wallpaper, este primul din lista).
Succes.

1 răspuns:
| availablehandyman a răspuns:

Intra in Google Play daca ai cont si cauta :Go Launcher Samsung Galaxy S3 Theme! sper ca te-am ajutatwinking