| Cristina_Andreea_2000_ylqO a întrebat:

Hey! Am achizitionat un telefon Lg k8 in luna septembrie anult trecut. Totul bine si frumos, nu se incalzea totul ok. Azi a inceput sa fie caldut, iar noaptea a inceput sa fie destul de cald. Singura data cand a mai fost asa de cal a fost cand am stat pe el 3 ore la dentist, de obicei se raceste repede.

Acum ce fac? Anitivirusul zice ca n-are nimic, o si pierde semnal, adica acum e Orange, acum doar apeluri de urgenta. E enervant, puteti sa-mi sugerati ceva?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avand in vedere cele mentionate de tine, iti recomandam sa il trimiti in service, pentru a fi verificat de tehnicienii autorizati.
O zi buna,
Orange Helper

| AdiZone a răspuns:

Cel mai bine te duci la un GSM din zona e cel mai bine ti-l verifica acolo și după spun ei concluzia.
E cel mai bine decât sa te iei după oameni random! Funda!?