| Necunoscutu92 a întrebat:

Hey, am nevoie de ajutor.
Am schimbat camera telefonului, spate mai exact, și l-am pornit, merge perfect dar nu mai găsesc niciunde prin telefon aplicația camera, de ce?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar camera cum ai probat-o, să vezi cum merge?

| Necunoscutu92 explică (pentru darrio2007):

Aia e ca nu pot sa vad

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu o gasesti nici la setari - Lista de aplicatii, atunci trebuie s-o instalezi din nou, din magazin (sau o alta aplicatie asemanatoare).

| Irinelp a răspuns:

Întra la setariile telefonului și aici întra la aplicații și după întra la aplicații dezactivate și vezi dacă e acolo activez-o din nou, poate ai dezactivat-o din greșeală.

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Ai Iphone?

| Robo2 a răspuns:

Nu stiu de ce s-a intamplat asta, dar poti descarca o aplicatie noua de camera.