| anonim_4396 a întrebat:

Hey, am Nokia lumia 530 si de cateva saptamani am niste probleme. In primul rand nu ma tine conectata pe nimic (Facebook, TPU, we❤it, instagram) ma delogheaza cand ies. Cand se intampla asta pe facebook vu pot posta poze pe youtub nu pot sa ma uit la videoclipuri si cand vreu sa postez ceva se incarca greu si uneori chiar nu merge. Treaba dura cam 2 zile maxim si mi s-a intamplat de 3 ori. Acum am problema asta si e asa de 4 zile si nu isi mai revine. Nu stiu ce sa mai fac, ajutor va rog mult! Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Edward_Marian_1993 a răspuns:

Salutare, nu poti face nimic in privinta aceasta, totul este de la soft, trebuie sa ii dai resetare din fabrica telefonului, deci tu ai o problema de la soft-ul telefonului, singura solutie este sa ii dai resetare din fabrica, adica iti va sterge totul din telefon, cand ii dai resetare din fabrica scoate cartela ca sa nu iti stearga numerele de telefon sau daca ai card micro-sd tot la fel scoate-l. Sper ca te-am lamurit, funda?