| AnimeAnnDRa a întrebat:

Hey! Am o intrebare :
~Daca schimbi un iphone 4 pe unul 4s cat mai trebuie sa dai diferenta?
~Urgent! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andreirapid a răspuns:

Depinde unde vrei sa il cumperi, de cand ai iphoneul 4, daca 4S e nou, etc.
Iphone 4 acum e pe la vreo 16 milioane, 4S la 20!
Deci 4, bine plus comisionul meu, vreo 2 milioane, 6!
O seara buna.

| BiuL a răspuns (pentru andreirapid):

5-ul e cu 20 milioane, s4 gasesti la 12-13.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta depinde. ce defectiuni sau in ce stare este 4s-ul sau al tau. greu de spus diferenta.
Fii mai explicit/a

| AnimeAnnDRa explică (pentru anonim_4396):

Nup, am explicat bine.Nu trebuie sa iti dau tie detalii.Am intrebat care o sa fie diferenta de bani.Ia si tu o situatie normala. [adica telefoane noi].

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Pai...cred ca 5milioane. Pentru ca iPhone 4 gasesti de pe la 750-800Ron, iar iPhone 4S gasesti de pe la 1200-1250Ron...
Daca ambele telefoane sunt in stare perfecta, iar 4Sul are memorie mai mare decat 4, ar trebui sa dai 600Ron..eh, mai incerci si tu sa scazi! tongue

Succeswinking Sper ca te-am putut ajuta!