| AlexandraAda a întrebat:

Hey, am o intrebare...
Deci... Eu am Samsung Galaxy S3 Mini, cartela Vodafone si nu stiu cum sa-mi bag melodie d-aia...
Atunci cand suna, persoana care ma suna sa asculte o melodie in loc de DRRR DRRR DRRR!
Sper ca v-ati prins, va rog sa-mi spuneti si mie cum sa o pun. Mai detaliat daca se poate.
Multumesc anticipat!
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Citeste aici despre tonuri de asteptare.
Sursa:https://www.vodafone.ro/sunete/faqs.jsp?selectOpt=faqs

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Darrio2007 are dreptate. Tonurile de apel sunt furnizate de operatorul de telefonie mobila. Ai o lista de tonuri posibile si nu cred ca-ti poti pune alta piesa din afara versiunilor prezentate de operator.