| 4343gddhkied a întrebat:

Hey, am o prietena care are Samsung Galaxy S mini si nu are abonament, isi incarca telefonul si are 75 MB pe net si intra pe net intr-o zi si ii si consuma... De ce si cum se poate remedia asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai sa intre pe net mai putin, sa nu isi lase aplicatiile sa isi faca update, sa nu aiba aplicatii care ruleaza in background, sa nu se uite la video uri, sa nu descarce aplicatii

2 răspunsuri:
| luckkky a răspuns:

Pai cat vrei sa tina din 75 mb?laughing sunt destule optiuni in care iti alegi cat internet sa ai, depinde de operator si de ce suma dispune prietena

| 4343gddhkied explică (pentru luckkky):

Pai e problema ei, eu ii cautam o explicatiewinking