| anonimxenotome a întrebat:

Hey! Am o problema cu telefonul, cand descarc aplicatia de facebook intru, imi da voie sa stau 5 minunte si dupa imi apare ca se incarca si cand ies si intru inapoi nu se mai termina de incarcat oricat as sta. De ce? Si ce pot sa fac ca sa isi revina? Mentionez ca la inceput mergea fara probleme, si ca telefonul e Samsung GT-S5530. Funda pentru raspunsul care functioneaza. :*winking sad

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
1.Sterge programu "facebook", si instaleaza din nou aplicatia.
2. Daca nu merge nici asa stingi telefonul si il aprinzi.
3.Si ultima varianta ar fi sa dai o resetare generala sau de fabrica la telefon (daca dai tot ce ai in telefon se va sterge).

Succes!

| anonimxenotome explică (pentru anonim_4396):

Am facut toate astea, dar degeaba. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimxenotome):

Alte variante nu mai am...

| anonimxenotome explică (pentru anonim_4396):

Asta e... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimxenotome):

Imi pare rau! crying

Mergi cu el la reparat!
Maine incepem scoala laughing

| anonimxenotome explică (pentru anonim_4396):

Da... laughing))

| denyemy a răspuns:

Daca iti mergea, dai telefonului o resetare generala.

| anonimxenotome explică (pentru denyemy):

I-am dat, dar degeaba.