| alma200033 a întrebat:

Hey! Am resetat telefonul și toate pozele s-au șters.Cum as putea sa le recuperez? sad

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nicicum.
Alta data gandeste-te inainte si foloseste cartela de memorie pentru poze, in loc sa stochezi in memoria interna.
Iar cand vrei sa resetezi telefonul, intai faci o salvare generala, cu toate datele importante (agenda etc.), dupa care scoti cartela de memorie, si DOAR la urma dai resetare!

| Andreea930 a răspuns:

Fă backup

| Anonim5084689 a răspuns:

Pai toate pozele se salvează singure în google photo.Dar mai întâi trebuie să-ți recapeți Vechiul cont de gmail si îți recapeți tot

| JuliaManuela a răspuns:

In cazul in care ai un cont Google si esti conectat la acest cont pe telefon atunci le poti gasi salvate in Google Foto.