| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am scăpat telefonul și s-a spart o parte din el.De când s-a spart nu se mai încarcă nici dacă sta o zi întreagă, cum as putea remedia problema?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu-i nimic ce tu ai putea remedia!
Trebuie sa-l duci la reparat! Iti vor spune cei de acolo, daca este ceva ce se poate schimba sau repara.

| darrio2007 a răspuns:

Du-l la reparat, cum crezi altfel?

| JicaContra a răspuns:

Cu un ciocan mai mare si cumparat alt telefon
la reparat nu prea iti recomand, un telefon spart si care nici nu se mai incarca 99.99% ca trebuie sa inlocuiesti placa de baza, in afara de partile sparte, adica e dus de tot si te costa reparatia mai mult ca un telefon nou

| florin926481f a răspuns:

La reparat cu el, esfe posibil sa se fi rupt mufa unde intra incarcatorul, asa am patit si eu cu un telefon mai vechi